Seyhan Yalçın – Elite İnşaat

Müteahhit

Eylül 2016

Seyhan Yalçın – Elite İnşaat
Bartın ilinde 2016 yılı içerisinde kurulmuş olup, daha öncesinde ve halen Almanya’da inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

2016 yılı Eylül ayı içerisinde, Bartın’da Temel Mühendislik Sondaj ve Madencilik Ticaret Limited Şirketi ile şirketler arası ortaklık imza altına alınmış ve Kozcağız Beldesinde yapımı devam etmekte olan 11 daireden oluşan İrfan Apartmanı projesi bu ortaklık ile devam etmektedir. 

Seyhan Yalçın

Yalçın Elite İnşaat
Orduyeri Mah. 236 Sok, No:57, Bartın
+90 531 898 51 74
info@elite-insaat.com
www.elite-insaat.com

Şirket ortağımız İnşaat Mühendisi Tuğçe GÖK - Temel Mühendislik Sondaj ve Madencilik Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında Bartın’da kurulmuş, 2000 tarihinden itibaren Mühendislik Hizmetleri (Yapı Projeleri, Yapı Kontrol/Danışmanlık Hizmetleri), Binalara Yönelik Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi, Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri, Kamu ve Özel Bilirkişi Hizmeti, Kat Karşılığı Anlaşmalar ve Özel Danışmanlık devam ederken 2015 yılı içerisinde Bartın Karaköy Mevkiinde 8 dairelik ilk yapsat projesi olan Kaya Evi Apartmanı ile müteahhitlik hizmetlerine başlamıştır.

İkinci yapsat projesi olan ve halen yapımı devam eden Kozcağız İrfan Apartmanı inşaatı tarafımız Elite İnşaat – Seyhan Yalçın ile ortak bir şekilde devam etmektedir.

 

 

 


Vizyon

Kaliteli, müşteri odaklı ve maliyet etkin bir yaklaşımla, mesleki etik değerlerden ödün vermeyen bir yapı oluşturmak, Küresel dilim içerisinde ülkemizin yer almasına katkı sağlayan bir marka olmaktır.


İlkelerimiz

+ Müşteri Odaklı olmak,
+ Prensipli ve disiplinli çalışmak,
+ Ekip ruhu ve ekip bilinci ile zamanı verimli kullanmak
+ Ve inovasyon anlayışı ile sürekli gelişmektir.


Misyon

İnşaat, tasarım ve enerji sektöründe hizmetlerimiz ve işletme sistemimizin kalitesi ile aranılan, iç ve dış piyasada rekabete çok açık olan pazardaki yerimizi almaktır.

+ Müşteri segmentlerinin beklentilerine uygun çözüm ve hizmet üretmek.
+ Kurumun devamlılığını ve sürdürülebilirliğini sağlamak.
+ Çalışanlarımızın ve çevremizin kişisel kalitesini arttıracak faaliyetlerde bulunmak.
+ Kaliteli ve modern yaşam alanları oluşturmak – Modern yaşamı bir tarz haline dönüştürmek.
+ Maliyet yönetimini sağlayarak ürün ve hizmeti daha ucuza sunabilmek.